YENİ YILIN İLK TARIM FUARI NAZİLLİ ‘DE YAPILACAK

Toprakla Gelen 22 Kasım 2018

Nazilli, yeni yılın ilk tarım fuarına ev sahipliği yapacak. 2. Exponaz Agro Nazilli Tarım Ve Hayvancılık Fuarı 10- 13 Ocak 2019 tarihleri arasında Eşref Özel Çok Amaçlı Kapalı Alanı’nda gerçekleştirilecek. 

 

Elit Fuarcılık tarafından organize edilen 2. Exponaz Agro Nazilli Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Yürütme Kurulu Toplantısı, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Tarım İlçe Müdürü Sunay Güler, Elit Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi, Elit Fuarcılık Hizmetleri Genel Müdürü Alper Çiçekçi ve Nazilli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Demir’in katılımı ile gerçekleşti.

İLÇEMİZE ÇOK YAKIŞTI

Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük , tarım fuarının Nazilli’ye çok yakıştığını belirterek, “Nazilli’de geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz çok başarılı bir fuarı hayata geçirdik. Nasip olursa 3’üncüsü ile birlikte geleneksel hale gelecek olan bu fuarın Nazilli’nin ekonomisine büyük katkı sunacağına inanıyorum. Ülkemizin üretime ve gelişmeye ihtiyacı var. Bu anlamda tarladan soframıza, marketlerimize, uluslararası piyasalara sunulan tarım ürünlerinin ve bu ürünler için üretilmiş makine ve teknolojilerinin sergileneceği bir fuar daha gerçekleştirecek olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Elit Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi de,  son yıllarda Türkiye’de özellikle tarım alanında birçok gelişmenin yaşandığını ifade ederek, “Ege Bölgemizin en özel ilçeleri arasında bulunan Nazillimiz’de 2’incisini gerçekleştireceğimiz Nazilli Tarım Ve Hayvancılık Fuarı her şeyden önce ülke ekonomisine, ülke tarımına ve Nazillimize katkı sağlayacak bir organizasyon olarak görüyoruz” diye konuştu.


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları