TARIMDA MALİYETLERİ DÜŞÜREN TEKNOLOJİLER AGROEXPO’DA

Toprakla Gelen 29 Ocak 2019

2018 yılında 60 ülkeden 875 katılımcı firmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk dört büyük tarım fuarı arasında olan “Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı”, 07 – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile Fuar İzmir’de 14. kez buluşturacak.

Katılımcı firmalar 2019 tarım ve hayvancılık teknolojilerini ilk kez 14. Agroexpo’da görücüye çıkaracak. Türk çiftçisinin heyecan ve merakla beklediği teknolojik yenilikler için katılımcı firmalar hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Orion Fuarcılık Genel Müdürü Burak Tan “ Her yıl ilkleri gerçekleştirdiğimiz fuarımızda yüzlerce firma yüzbinlerce metrekarelik alanda son teknolojilerini yine ilk kez 07-10 Şubat tarihlerinde Fuar İzmir’de Türk çiftçisinin hizmetine sunacak” dedi. Tüm katılımcı ve ziyaretçilerin en üst düzeyde yarar sağlayabilmeleri için yoğun ve titiz şekilde çalıştıklarını ifade eden Burak Tan, sözlerine şöyle devam etti. “Agroexpo, yerli ve yabancı tüm katılımcı firmalarıyla tarım ve hayvancılık sektörü için kaçırılmayacak dev bir lansman sahnesi. Amacımız sahneye sektörün dünyadaki en iyilerini en yenilerini çıkarmak ve Türk çiftçisine tanıtmak. Bunun için özel etkinlerimiz de olacak. İki gün sürecek olan 2019 Traktör Lansmanı ve Tarımda Yenilikçi Makineler Inovasyon sunumları, C holündeki etkinlik alanında tüm ziyaretçilerimize açık olacak. Tarımda verimi arttıran ve maliyetleri düşüren teknolojilerle tanışmak için Agroexpo, çiftçilerimizin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir platform. ”

Girişin ücretsiz olduğu 14. Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 07-09 Şubat tarihlerinde saat 10.00 ile 18.00 saatleri arası, 10 Şubat Pazar günü ise saat 10.00 ile 17.00 saatleri arası ziyaretçilerini ağırlayacak. (TOPRAKLA GELEN)


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları