ÖDEMİŞ İÇİN HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ

Toprakla Gelen 11 Ocak 2019

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Ödemiş’te 18 bin kişiyi temsil eden sivil toplum kuruluşu önderleri Ödemiş Ticaret Odası ev sahipliğinde biraraya geldi. İlçenin konuları ele alındığı görüşmede sorunlar ve çözüm yolları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Ödemiş Sivil Toplum Kuruluşları toplantısında ayrıca yaklaşan yerel seçimler öncesi ilçenin kanaat önderleri olarak birlik ve beraberlik içinde hareket etme kararı alındı. 

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş yaptığı açıklamada tüm başkanların ortak amacının Ödemiş’e katkı ve  hizmet sunmak olduğunu belirterek, “Bizler hiçbir siyasi partiyi gözetmeksizin bölgemiz ve üyelerimize hizmet etmek için varız. Bizler yaklaşık 18 bin üyeye sahip Ödemiş’in Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileriyiz. Bu kurumların Başkanları olarak seçilerek ortak gayemiz Ödemiş’e katkı sağlayabilmek. Bu amaçla çok verimli ve güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantılarımız devam edecek” dedi.

 GENİŞ KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ 

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş’in ev sahipliğindeki buluşmaya Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Hülya Çavuş, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay, Ödemiş Madeni İşler Ve Demirciler Odası Başkanı Erol Nokta, İnşaat Mühendisleri Odası Ödemiş Şubesi Başkanı Ufuk Aykol,  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Ödemiş Temsilcisi Sabri Diken, Ödemiş Sarraflar Saatçiler Kuyumcular ve Bijutericiler Odası Başkanı Şerif Naz,  Ödemiş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut usluca, Ödemiş Ayakkabı Ve Deri İşleri İle Uğraşanlar Odası Başkanı Mustafa Köksoy, Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Mehmet Dinlenmez, Ödemiş Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Nihat Kahya, Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hüseyin Döner ve Ödemiş Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgut Akın katıldı.  (TOPRAKLA GELEN)                              


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları