MANİSA’YA TARIM İHTİSAS OSB GELİYOR

Toprakla Gelen 03 Aralık 2018

Kırsal kalkınmaya büyük bir önem veren Yunusemre Belediyesi, Yuntdağı’nda Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi ile ilçeye büyük bir hizmeti kazandırmayı hedefliyor.


Yunusemre Belediyesi tarafından hazırlanan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi ile Yuntdağı Bölgesi besi hayvancılığının yeni adresi olacak. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi hayata geçirilmesi planlanan toplantıyı Yunusemre Belediyesi Meclis Lokali’nde tanıttı. Projenin önemine atıfta bulunan Başkan Çerçi, “Projenin hayata geçirilmesi ile birlikte besi hayvancılığının yeni adresi Yuntdağı olacak. Bu projeye başlarken Türkiye’nin farklı bölgelerinde hayata geçirilen projeleri inceledik. Bakanlık nezdinde girişimlerde bulunarak bakanlıktan gelen heyet ile incelemelerde bulunduk. Bu proje ile altyapı hizmetleri gerçekleştirilmiş ve çağımıza uygun bir hayvancılık bölgesi kurulmuş olacak” diye konuştu.


Toplantıya Manisa Valisi Ahmet Deniz, Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, İlçe Kaymakamı Ahmet Erdoğdu ilgili kurum müdürleri ve personeller katıldı.


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları