İZMİR’DE DE ‘ÇOK GÜZEL’

Toprakla Gelen 28 Kasım 2018

Gayrimenkul ve yatırım alanlarında hizmet veren ve kelime anlamı ‘çok güzel’ olan Omorfo Danışmanlık, Westrand Türkiye’nin Ege Bölgesi Ana bayisi olarak, temizlik ve koku nötralizasyonu konusunda da hizmet vermeye başladı.

Omorfo Danışmanlık’ın Kurucusu ve Genel Müdürü Emrullah Yılmaz, 25 ülkede faaliyet gösteren Fransız Westrand’ın Avrupa Birliğindeki bağımsız laboratuvarlardan alınan kalite belgelerine de sahip olduğuna dikkat çekti. Yılmaz, “Ürünlerimiz benzerlerine göre yüzde yüze yakın bir koku yoketme özelliğine sahip. Çünkü, Westrand kokuları maskelemiyor, partiküllerine ayırarak yok ediyor. Westrand’ın farklı ihtiyaçlara yönelik olarak 70 ürün çeşidi bulunuyor. Ağırlıklı olarak endüstri , çevre, atık su arıtma tesislerinde ve toprak rehabilitasyon alanlarında kullanılıyor. Atık yönetimi yapılan heryerde, çöp toplama alanları, jeotermal elektrik santralleri, balık işleme tesisleri, yağ ve zeytin üretim tesisleri, belediyelerin terfi istasyonları, atık su istasyonları, kanalizasyon ve logarlar gibi pek çok kullanım yeri bulunuyor” diye konuştu.

KURUMSAL FİRMALARA ÇÖZÜM ORTAKLIĞI SUNUYOR

İzmir’de pek çok kurumsal firma ile çalıştıklarını, belediyeler ve devlet kurumlarına hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Yılmaz, “TCDD hızlı trenleri ve İstanbul Metrosunda da Westrand markalı ürünler kullanılıyor. Ayrıca denizcilik sektöründe büyük problem olan gemi sintinesi için de özel ürünlerle koku sorununu ortadan kaldırıyoruz” dedi. Sanayi siteleri ve yerleşim alanlarının iç içe olduğu İzmirde koku nötralizasyonunun daha da önemli olduğuna dikkat çeken Emrullah Yılmaz şöyle devam etti: “ Kötü koku calışma şartlarını da olumsuz etkiliyor ve verimliliği düşürüyor. Ayrıca çevresindeki yerleşim yerlerini de etkileyerek şikayet konusu olabiliyor. Omorfo olarak, farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan organik ve çevreci ürünlerimizle birlikte, bu konuda firmalara hizmet veriyoruz. İnsanların gerek çalışma ortamları gerekse de yaşadığı yerdeki konforlarını artırmak için profesyonel çözümler sunuyoruz”

 


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları