ÇEYREK YÜZYILLIK FUAR

Toprakla Gelen 15 Eylül 2018

Söke Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı için geri sayım başladı. Söke Belediyesi öncülüğünde Söke Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) tarafından gerçekleştirilen Söke Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırının bu yıl 25.’si yapılacak.

Söke Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı bu yıl 20-23 Eylül 2018 tarihlerinde kapalı pazaryeri alanında gerçekleştirilecek. Panayırın açılış töreni 20 Eylül günü saat 18.00’de yapılacak. 59 katılımcının yer aldığı Panayırda 14 tarım aletleri, 7 tarım makinaları, 7’si otomotiv sektöründen olmak üzere gıda, eğitim, finans, sağlık, inşaat sektörleri ile STK ve kamu kuruluşlarından oluşan 19 ayrı sektörde faaliyet gösteren toplam 59 katılımcı yer alacak.

SÖGİAD Başkanı Bilal Ülker, geçtiğimiz yıl 49 katılımcı ile gerçekleşen panayırın katılımcı sayısının bu yıl arttığına dikkat çekti. Ülker; “Katılımcılarımızla birlikte keyifli, bereketli bir fuar süreci geçirmeyi umuyoruz. Kuşadası, Germencik, Nazilli, Aydın, Ödemiş, İzmir, Milas, Denizli, İstanbul, Ankara ve Konya’dan gelen birbirinden değerli işletmelerimizle mükemmel bir dört gün geçirmeyi hedefliyoruz. Fuarımız anlam ve amacı itibariyle ekonomiye katkıda bulunmak, katılımcılar ve sektör temsilcilerinin ticari gelişmelerine ivme kazandırmak, vizyon ve misyonlarını anlatmalarına olanak sağlamak için mükemmel bir zemin oluşturmaktadır. Ekonomiye ciddi katma değer oluşturacak bu organizasyona tüm esnafımız ve halkımız davetlidir” dedi. (İHA)


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları