730 BİN TEMA GÖNÜLLÜSÜ VAR

Toprakla Gelen 03 Aralık 2018

TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Türkiye’de 730 bin gönüllü ile çalıştıklarını belirterek, gönüllü sayılarının hızlı bir şekilde arttığını aktardı.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), bölgesel toplantısını Denizli’de yaptı. Toplantı sonrasında TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, TEMA Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Doğan Arıkan, TEMA Vakfı Genel Müdürü Oben Akyol, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, TEMA Vakfı Denizli İl Temsilcisi Prof. Dr. Gürkan Semiz, TEMA Vakfı Pamukkale İlçe Sorumlusu Nesrin Buluş ve TEMA Vakfı Merkezefendi İlçe Sorumlusu Av. Soner Bayır, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret etti.

TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç,  Türkiye’de 730 bin gönüllü ile çalıştıklarını belirterek, “Hızlı bir şekilde gönüllü sayımız artıyor. Yılda 5 kez gönüllülerimizle bir araya geliyoruz. Bu kez gönüllülerimizle Denizli’de bir araya geldik” dedi. Ziyarette çalışmalar hakkında bilgiler veren TEMA Vakfı Pamukkale İlçe Sorumlusu Nesrin Buluş, ilçe sınırları içinde ilkokul birinci sınıftan lise son sınıfa kadar 115 sınıfta yıl boyunca TEMA doğa eğitimleri yapıldığın belirtti.

 


Yazı hakkında yapılan yorumlar

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber Bülteni

Toprakla Gelen sitesinde paylaşılan son dakika haberleri ve özel röportajları anında posta kutunda görmek ister misin?


Sosyal Medyada Biz

Yazarlarımız

Nihat DELİBAŞITüm
Yazıları
Enver OlgunsoyTüm
Yazıları
Özgür KurşunTüm
Yazıları
burcuesmerTüm
Yazıları
Türker AdakaleTüm
Yazıları
Aydın ŞenerTüm
Yazıları
Sinan DoğanTüm
Yazıları
Özdem EkinciTüm
Yazıları
Destina AkgünTüm
Yazıları
Erdim ERDURANTüm
Yazıları